Korisnici poludnevnog boravka Višnjevac su ovaj tjedan sudjelovali na prve dvije sportske radionice koje će se i u narednim tjednima provoditi u sklopu projekta SF.3.4.08.07.0158. – Uključivanje djece i mladih u riziku od socijalne isključenosti u sport (Martial Arts Osijek: inkluzivni borilački program za djecu i mlade).
Naši su korisnici na sportskim radionicama imali priliku biti fizički aktivni, ali i razvijati osjećaj samopouzdanja i važnosti primjerenih i smirenih reakcija u međuljudskim odnosima.
Osim fizičke aktivnosti i sporta, sa studenticama socijalnog rada koje su nam održale dvije radionice smo ponovili kako se uspješno koriste JA poruke i što u teškim trenucima možemo napraviti da pomognemo sebi, ali i drugima.







